Laminacja Rzęs (Lifting, Laminacja, Botoks Rzęs)

Nowoczesny i profesjonalny zabieg (Lifting rzęs) marki Elleebana to doskonała alternatywa do sztucznych rzęs! Zabieg, który niesamowicie podkręci i pogrubi Twoje naturalne rzęsy, zabieg który nie wymaga absolutnie żadnej specjalnej dbałości jak w przypadku przedłużania sztucznych rzęs – basen, sauna czy codzienna higiena nie ma negatywnego wpływu na rzęsy. Efekt pełniejszych, dłuższych i podkręconych rzęs utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy, czyli do 6-8 tyg. Laminacja rzęs jest to zabieg liftingu uzupełniony o nałożenie keratyny – połączenie protein zboża, soi i hydrolizowanej keratyny. Laminacja ma za zadanie nawilżyć oraz odbudować utracone proteiny. Zabieg ten utrwala czarny pigment i sprawia, że koloryzacja rzęsy utrzyma się kilka tygodni. Botoks rzęs, to z kolei zabieg laminacji wzbogacony o tzw. ‘vitamin lash botox’, który wzmocni i pogrubi rzęsy do 30%! Zawiera witaminy i minerały, odżywia i regeneruje rzęsy. Rzęsy po zabiegu są podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące i dodatkowo pogrubione. Polecamy także po zabiegach sztucznego przedłużania w celu regeneracji i odżywienia naturalnych rzęs.

Laminacja Brwi

Laminacja brwi sprawia, że włoski uzyskują miękkość i sprężystość co w efekcie pozwala na stylizowanie brwi w preferowanym przez Ciebie kierunku i stylu. Dzięki keratynie włoski stają się podatne na układanie trzymając się wyznaczonego kształtu i przestają sprawiać kłopoty. Laminację brwi zalecamy do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych i żyjących własnym życiem brwi.

BH Brow Henna

Światowy bestseller w koloryzacji brwi, powstały przy wsparciu ekspertów z 'Lash & Brow Desing Academy’, gdzie opracowano specjalną formułę 'BH Brows Henna’ opartą o naturalne składniki do pielęgnacji brwi, których celem było przyspieszenie wzrostu o 60% a dodatkowo udowodniono, że henna dba o zniszczone i osłabione włoski. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą lub nie mogą wykonać makijażu permanentnego.

Maska 'Health Henna’

Odbudowująca maska 'Health Henna’ – to zabieg SPA dla Twoich brwi w 100% naturalna, henna bez zanieczyszczeń. Wspaniały, dodatkowy element pielęgnacji okolic brwi oraz włosków. Zadaniem tego zabiegu jest odbudowa i stymulacja wzrostu nowych włosków, a dodatkowo korzystnie wpływa na okolice brwi. Hennę Health można stosować bezpośrednio przed 'BH Brow Henna’

Przedłużanie rzęs 1:1
Niebotycznie gęste, bajecznie długie i podkręcone rzęsy to odwieczne pragnienie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia daną markę to z pewnością wysoka jakość produktów, a Secret Lashes to najlepsze rzęsy na rynku! Produkty marki Secret Lashes nie mają sobie równych i cieszą się uznaniem klientek na całym świecie. Przedłużanie rzęs, polega na doklejeniu rzęs syntetycznych (lub z naturalnego włosia norki) do rzęsy naturalnej. Rzęsy są dobierane indywidualnie, o odpowiednio dobranej długości, skręcie oraz grubości, tak by każda klientka cieszyła się oczekiwanym efektem.