Procedura, która zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie kosmetologii. Jej zadaniem ma być rozjaśnianie skóry, a także usuwanie przebarwień na twarzy. Najczęściej stosowana w połączeniu z takimi rozwiązaniami jak mezoterapia mikroigłowa. Oto BB Glow – zabieg na twarz o charakterze rozjaśniającym.

Na czym polega zabieg BB Glow?

Procedura ta, nazywana również „pięknym filtrem”, to zabieg polegający na wprowadzeniu specjalnego preparatu zawierającego pigmenty do warstwy naskórka. Działa on jak krem, nadając skórze naturalne, delikatne krycie i jednolity koloryt.

Mezoterapia mikroigłowa, czyli wzmacnianie efektu

Aby zwiększyć efektywność BB Glow, często łączy się go z mezoterapią mikroigłową. Proces ten polega na wykorzystaniu mikroigiełek do wprowadzenia aktywnych substancji głęboko w skórę.

Przebieg zabiegu BB Glow z mezoterapią mikroigłową

 1. Ocena skóry
  Kosmetolog dokładnie ocenia stan Twojej skóry oraz jej potrzeby, aby dostosować zabieg do Twoich
  indywidualnych potrzeb.
 2. Oczyszczenie skóry
  Skóra jest dokładnie oczyszczana, usuwane są wszelkie zanieczyszczenia.
 3. Zastosowanie preparatu BB Glow
  Preparat jest równomiernie nakładany na skórę. Działa on od razu, nadając cerze naturalny koloryt i delikatne
  krycie.
 4. Mezoterapia mikroigłowa
  Przy użyciu mikroigiełek, kosmetolog wprowadza aktywne składniki w głąb skóry twarzy. Jest to kluczowe dla
  efektywnego rozjaśniania i usuwania przebarwień.
 5. Końcowa pielęgnacja
  Na zakończenie stosuje się odpowiednie preparaty pielęgnacyjne, które pomagają utrwalić efekty.

Czy BB Glow to zabieg dla Ciebie?

BB Glow z mezoterapią mikroigłową to zabiegi na przebarwienia proponowane osobom borykających się z problemami skórnymi takimi jak nierówny koloryt czy drobne niedoskonałości. Najważniejsza jest jednak konsultacja z doświadczonym kosmetologiem, który oceni Twoją skórę i pomoże Ci określić, czy to właściwa opcja dla Ciebie.

O czym warto pamiętać przed zabiegiem?

Pamiętaj, że procedura wymaga kilku sesji, aby uzyskać pełne efekty. Warto również przestrzegać zaleceń pielęgnacyjnych, aby utrzymać promienną twarz i usunąć przebarwienia. Ostateczna decyzja o wyborze BB Glow z mezoterapią mikroigłową powinna być poprzedzona konsultacją z profesjonalistą. Dzięki temu możesz cieszyć się skórą o jednolitym kolorycie i naturalnym blasku.

BB Glow + kwasy + mezoterapia mikroigłowa

Preparat BB GLOW SKIN to bsolutna nowość na polskim rynku. Został stworzony dla osób, które chcą uzyskać efekt świeżej, jednolitej i pełnej blasku skóry. Zabieg czerpiący z kultury dalekiego wschodu, koreańskiej pielęgnacji skóry. Jest to metoda nawilżania i przywracania blasku skórze opierająca się na połączeniu mezoterapii mikro igłowej oraz serum BB GLOW SKIN. Poprzez zastosowanie mezoterapii mikro igłowej osiągamy maksymalny efekt odmłodzenia, wyrównania kolorytu skóry oraz stopniowy, z czasem narastający i potęgujący rezultat rozjaśnienia. Serum BB GLOW SKIN to rewolucyjne połączenie kwasu hialuronowego, składników odżywczych, flory bakteryjnej, cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego drobinki światła.

Zabieg zalecany:

 • dla skóry odwodnionej, matowej i poszarzałej
 • dla skór o nierównomiernym kolorycie
 • plam posłonecznych, starczych zlokalizowanych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach
 • zniwelowania cieni pod oczami,
 • zmniejszenia widoczności piegów, porów