Endermologia 4D – co to jest i w czym może pomóc?

 

Endermologia
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wybiera skoncentrowane działania, które pomagają nam wyglądać młodziej, lepiej i zdrowiej. Różnorodne diety oraz treningi rzeźbiące naszą sylwetkę są obecnie obowiązkiem, jeśli chcemy zachwycać wyglądem. Duża grupa ludzi decyduje się również na dodatkowe działania, które wspierają tradycyjne metody dbania o wygląd. Mowa oczywiście o różnego typu zabiegach. Jednym z nich jest oferowana w naszym gabinecie w Pile tak zwana Endermologia, która już od  dłuższego czas pozwala paniom oraz panom w ukierunkowany sposób wspierać walkę o nienaganną sylwetkę.

Nowoczesność, która jest skuteczna
Tak można określić Endermologię. Do niedawna jedynym sposobem na piękną sylwetkę była restrykcyjna dieta, a także ciężkie ćwiczenia, które pochłaniały znaczną część naszego czasu. Obecnie sytuacja ta zmienia się diametralnie, właśnie dzięki zabiegom takim jak Endermologia. Do wykonywania jej wykorzystuje się bowiem specjalne, nowoczesne urządzenia. Te z kolei bazują na aż 4, najskuteczniejszych technologiach już od dawana stosowanych w kosmetyce. Chodzi oczywiście o fale radiowe, promieniowanie IR, tak zwany endomasaż (czyli inaczej masaż ssąco-próżniowy), a także mechaniczny masaż rolkami. Efekty połączenia tychże metod zachwycają i są widoczne praktycznie od razu po zabiegu!

Bezpieczne urządzenie to podstawa
Nie zapominajmy o tym, że walka o piękną sylwetkę musi być przede wszystkim w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia oraz życia. Na szczęście urządzenie wykorzystywane do Endermologii takie właśnie jest. Sprzęt Modente posiada odpowiednio wyprofilowane, specjalnie skonstruowane głowice, które mogą oddziaływać na wszystkie warstwy skóry. Wszystko odbywa się jednak w pełnym bezpieczeństwie. Urządzenia Modente mogą dawać znakomite i przede wszystkim długotrwałe efekty – wszystko dzięki temu, że w swoim działaniu wykorzystują połączenie podczerwieni, podciśnienia, a także masażu mechanicznego oraz prądu RD.

Jak właściwie wygląda zabieg Endermologii?
Sam zabieg nie jest bardzo skomplikowany. Polega on na rozmasowywaniu tkanki skórne – to odbywa się oczywiście z pomocą specjalnej głowicy z komorą zassysającą, która dodatkowo została wyposażona w niezależnie od siebie pracujące rolki. Komora wciąga fragment skóry, dzięki czemu może na niego oddziaływać zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Taki schemat działania pozwala urządzeniu w kompleksowy sposób rozmasowywać tkankę, pobudzając ją tym samym do odpowiedniej regeneracji. Być może brzmi to nieco boleśnie. To prawda, zabieg Endermologii nie jest klasycznym masażem relaksacyjnym, jego intensywność jest jednak dostosowywana do danej partii ciała. Efektem tego typu zabiegów jest jednak pobudzenie metabolizmu, który z kolei wpływa na stymulację procesu uwalniania tłuszczu.

Wskazania do zabiegu
Jak każdy zabieg kosmetyczny, Endermologia może wykazywać pewne efekty lepiej, gdy mamy do czynienia z konkretnymi defektami skóry. To popularniejszych wskazań do wykonywania tego zabiegu są oczywiście tkanka tłuszczowa, która nie kwalifikuje się do usuwania operacyjnego czy uporczywy cellulit. Na Endermologię mogą się
zdecydować także osoby chcące wymodelować swoją sylwetkę czy potrzebujące ujędrnienia jej fragmentów. Zabieg ten może się także sprawdzić na przykład w przypadku leczenia blizn po oparzeniach czy operacjach. Endermologię poleca się również osobom ze słabym krążeniem krwi czy limfy w organizmie bądź borykającym się z obrzękami. Opisywany zabieg doskonale może się również sprawdzić w przygotowaniu mięśni do wysiłku fizycznego.

Na jakie efekty możemy liczyć?
Jak ze wszystkimi zabiegami kosmetycznymi, liczy się systematyczność. Enedrmologia wykonywana w serii zabiegów liczących miej więcej 10 sesji, w kilkudniowych odstępach czasowych może przynieść naprawdę zadowalające rezultaty. Należą do nich między innymi widoczne odmłodzenie, które charakteryzuje się ujędrnieniem oraz poprawą elastyczności skóry. Po zabiegu możemy zauważyć również efekt odchudzenia. Z kolei stymulacja limfy oraz krążenia może przynieść nam wrażenie oczyszczenia skóry. 

 

Serdecznie Zapraszamy

Studio urody Be Beauty w Pile

 

☎ 662 641 997

ul. Orzeszkowej 10A / 1L

64-920 Piła

 

You are currently viewing Endermologia 4D – co to jest i w czym może pomóc?
  • Post author:
  • Post category:Promocje