Laminacja rzęs, czyli keratynowy lifting który sprawi, że Twoje spojrzenie nabierze wyrazistości.

Laminacja Rzęs – rewolucyjny zabieg liftingu rzęs wzbogacony o Vitamin Lash Boost dający rewelacyjne rezultaty i to bez sztucznego przedłużania!

Nowoczesny i profesjonalny zabieg (Lifting rzęs) marki Elleebana to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie naturalność. Zabieg niesamowicie podkręci i pogrubi Twoje naturalne rzęsy i nie wymaga absolutnie żadnej specjalnej dbałości jak w przypadku przedłużania sztucznych rzęs. Bez obaw można normalnie trzeć, myć, malować, zmywać z nich makijaż, a basen, sauna czy codzienna higiena w żadnym stopniu nie wpływa na rzęsy i efekt utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy, czyli do 6-8 tyg.

• Bez obaw korzystaj z Sauny, Basenu i Solarium
• Idealna alternatywa dla osób, które nie mogą mieć sztucznych rzęs
• dla osób, które cenią sobie naturalny wygląd

Laminacja rzęs to zabieg liftingu uzupełniony o nałożenie keratyny – połączenie protein zboża, soi i hydrolizowanej keratyny, w celu nawilżenia oraz odbudowania utraconych proteiny Zabieg ten utrwala czarny pigment i sprawia, że koloryzacja rzęsy utrzyma się kilka tygodni.

Wystarczy tylko 30 do 45 minut by odmienić spojrzenie.

Od 3 lat zajmujemy się stylizacją rzęs, posiadamy certyfikat profesjonalnej stylistki marki Elleebana i pracujemy tylko na oryginalnych produktach tej marki!

Tzw. botoks rzęs, to z kolei zabieg laminacji wzbogacony o tzw. ‘vitamin lash botox’, który wzmocni i pogrubi rzęsy do 30%! Zawiera witaminy i minerały, odżywia i regeneruje rzęsy, które są nawilżone, miękkie, błyszczące i dodatkowo pogrubione.

Polecamy także po zabiegach sztucznego przedłużania w celu regeneracji i odżywienia naturalnych rzęs.

Jak przebiega zabieg Laminacji?

  • Pierwszym etapem zabiegu to dokładny demakijaż oczu i odtłuszczenie rzęs.
  • Następnie na powiekach przy linii rzęs przyklejamy specjalne wałeczki z silikonu.
  • Kolejno nakładamy na rzęsy specjalny preparat 'liftingujący’, który wnika w strukturę włosa i rozluźni w nim połączenia cysteinowe.
  • Kolejny krok to nałożenie specyfiku, który utrwali nowy – nadany przez wałek – podkręcony kształt
  • Czas na laminację, czyli dużywkę dla rzęs.
  • Kończącym sesję zabiegiem jest „botoks” rzęs czyli nałożenie na włoski silnie regenerującego kremu, który „domyka łuskę osłonki włosa” dodatkowo dbając o ich kondycję.
Zalety:
  • Jest dość prosty w wykonaniu,
  • Mało czasochłonny (trwa do 45 min),
  • Trwały 6-8 tyg (cykl życia rzęsy),
  • Europejski produkt! Dlaczego to takie ważne? otóż np. Koreanki mają inną strukturę włosa i wymagają innej specyfiki koreańskich produktów, które w tym przypadku nie sprawdzą się na nas!
Wady?

Przez 24 godziny po zabiegu, rzęs się nie maluje ani nie moczy. A potem? Hulaj dusza 🙂

02
efekt przed i po laminacji, idealnie podkręcone i pełne koloru naturalne rzęsy

Laminację można zastosować także na brwi!

Laminacja brwi sprawia, że włoski uzyskują miękkość i sprężystość co w efekcie pozwala na ich stylizowanie w preferowanym przez Ciebie kierunku i stylu. Dzięki keratynie włoski stają się podatne na układanie trzymając się wyznaczonego kształtu i przestają sprawiać kłopoty. Laminację brwi zalecamy do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych i żyjących własnym życiem brwi.

Serdecznie Zapraszamy

☎ 662 641 997

Piła, ul. Orzeszkowej 10A / 1L

You are currently viewing Laminacja rzęs, czyli keratynowy lifting który sprawi, że Twoje spojrzenie nabierze wyrazistości.