Zabiegi kosmetyczne wykonywane innowacyjnym sprzętem Synergy+

Obecnie pielęgnacja naszej cery może się odbywać nie tylko z pomocą drogich kosmetyków, które bez problemu możemy znaleźć w drogeriach. Łatwa dostępność do tego typu produktów niewątpliwie ułatwia osiągnięcie pięknej, promiennej skóry wolnej od zanieczyszczeń i wyprysków. Nie zapominajmy jednak o tym, że nic nie równa się profesjonalnym zabiegom wykonywanym w różnego typu salonach i gabinetach kosmetycznych. To tam personel ma do dyspozycji nie tylko innowacyjne preparaty, ale i urządzenia, które potrafią dosłownie zdziałać cuda! Jednym z takich innowacyjnych sprzętów jest oczywiście Syregy+ wykorzystywany w naszym studio w Pile. Dlaczego warto skorzystać z zabiegów, które są wykonywane właśnie tym urządzeniem? 

Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym wpisie! Koniecznie czytaj go więc dalej.

 
 

Czym jest Synergy+?
Synergy+ to jedno z najnowszych odkryć świata kosmetycznego. To nowoczesne urządzenie pozwala salonom kosmetycznym w kompleksowy sposób zadbać o skórę ich pacjentów. Z jego pomocą można zarówno przeprowadzać zabiegi kosmetyczne, jak i pielęgnacyjne twarzy oraz szyi, a także dekoltu. Co ważne, opisywane urządzenie posiada bardzo ważny certyfikat Europejski CE – oznacza to, że zostało ono przetestowane oraz sprawdzone na bardzo wiele sposobów. Wynikiem tego są liczne badania kliniczne potwierdzające jego wysoką skuteczność.

Na czym polega innowacyjność Synergy+?
Urządzenie Synergy+ cieszy się w ostatnim czasie gigantyczną popularnością zarówno wśród salonów oraz gabinetów kosmetycznych, jak i wśród pacjentów zainteresowanych zabiegami wykonywanymi z jego użyciem. Wszystko dlatego, że sprzęt ten może działać bardzo kompleksowo. Dzieje się tak, ponieważ w swoim działaniu wykorzystuje on aż cztery popularne technologie. Należą do nich: podciśnieniowy system Aqua do oczyszczania wodorowego, OxyCO2Gem z dwutlenkiem węgla, a także Bipolarne fale radiowe i Ucosmo z ultradźwiękami. Warto wiedzieć, że każda z tych skutecznych technologii ma inne działanie. System Aqua odpowiada za złuszczanie naskórka oraz oczyszczanie skóry z zaskórników, OxyCO2Gem ma za zadanie dotlenienie skóry oraz pomaga wtłoczyć w nią składniki odżywcze, fale radiowe pomagają w zagęszczeniu skóry, a ultradźwięki wtłaczają inne składniki odżywcze w głębokie warstwy skóry.

Na jakie efekty można liczyć po zabiegach urządzeniem Synergy+?
Tych jest sporo. Najważniejszą informacją może być jednak to, że efekty pozabiegowe są widoczne praktycznie od razu. To dlatego zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Synergy+ cieszą się taką popularnością wśród osobistości ze świata show-biznesu. Przejdźmy jednak do realnych efektów, które można uzyskać po użyciu wspomnianego wcześniej urządzenia. Z pewnością możesz liczyć na głębokie oczyszczenie Twojej cery, a także jej dogłębne dotlenienie. Natychmiastowym efektem będzie również regeneracja naskórka oraz widoczne jego ujędrnienie. Jako że Synergy+ wykorzystuje w swoim działaniu stymulację naturalnych możliwości Twojego organizmu, możesz liczyć na piękną, promienną cerę, która zachwycać będzie blaskiem, gładkością i widocznym z daleka nawilżeniem.

Czy to bezpieczne?
Tak! Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Synergy+ są w pełni bezpieczne i co ważne bardzo higieniczne, ponieważ używa się do nich jednorazowych końcówek i akcesoriów. O bezpieczności tego urządzenia świadczą również efekty jego zabiegów — widoczne od razu pozostawiają skórę zregenerowaną i nawilżoną.

Jakie zabiegi wykonuje się z użyciem Synergy+?Jednym z najpopularniejszych zabiegów, które można wykonać z pomocą prezentowanego urządzenia, jest oczywiście oczyszczanie wodorowe. Zabieg wykorzystuje podciśnieniowy system Aqua i polega na aplikacji aż czterech preparatów kosmetycznych pod ciśnieniem. Wytworzone w ten sposób pęcherzyki powietrza pomagają wtłoczyć wszystkie składniki odżywcze w głąb skóry. Te wzbogacone dodatkowo wodorem wody, a także specjalnie dobraną substancją oczyszczającą umożliwiają podczas jednej sesji zabiegowej oczyścić, złuszczać oraz dogłębnie dotlenić naskórek. 

Serdecznie Zapraszamy

Be Beauty studio urody w Pile


☎ 662 641 997

ul. Orzeszkowej 10A / 1L

64-920 Piła

You are currently viewing Zabiegi kosmetyczne wykonywane innowacyjnym sprzętem Synergy+