Dermaquest – Dynia i Mango w akcji


Dermaquest – Mango Peel, czyli koniec niedoskonałości!

Skóra zmęczona, starzejąca się, wrażliwa – to skóra pilnie potrzebująca odbudowy. Skuteczną regenerację zapewnią jej zabiegi terapeutyczne Dermaquest, których celem jest nadanie blasku, spłycenie zmarszczek oraz wyrównanie kolorytu. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów tego typu jest Mango Peel stosowany głównie w problemach naczynkowych, ale także w przypadku odwodnienia, występowania przebarwień posłonecznych lub hormonalnych oraz przy wielu innych niedoskonałościach. Wydaje się zatem, że jest to bardzo uniwersalna propozycja dla wszystkich, których interesuje poprawa kondycji skóry…

Relaksujące i odżywcze działanie peelingu

Zabieg Dermaquest Mango Peel to enzymatyczno-chemiczny peeling bogaty w aktywne substancje, które nie tylko skutecznie uszczelniają naczynka krwionośne, ale także chronią DNA komórek skóry oraz wykazują działanie zatrzymujące procesy starzenia. Dzięki głównemu składnikowi, jakim jest miąższ mango, jest bogaty w najnowszą formułę witaminy C, która pozwala przenikać w głąb skóry i docierać nawet trzy razy głębiej niż zwykły kwas askorbinowy. Zbliżająca się jesień to bez wątpienia doskonały moment na skorzystanie z zabiegu Mango Peel, bo niezwykle skutecznie pomaga on zwalczać przebarwienia posłoneczne, jakich łatwo nabawić się podczas letniego urlopu. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że sam zabieg jest bardzo przyjemny – to świetny sposób na wyciszenie się po aktywnym lecie i przejście w tryb jesienno-zimowy. Delikatny masaż twarzy pozwoli się zrelaksować, a przyjemny zapach tropikalnych owoców przypomni najprzyjemniejsze chwile z wakacyjnych wojaży. Dla uzyskania trwałych efektów zaleca się stosowanie sześciu sesji w odstępach 7–10 dni.

Natychmiastowe rozświetlenie skóry

Przygotowanie do zabiegu nie jest skomplikowane i polega właściwie na rezygnacji z wszelkich czynności złuszczających na kilkanaście dni przed pierwszą sesją. Wystarczy zatem pojawić się w gabinecie i poddać temu niezwykłemu peelingowi… Niezwykłemu, ponieważ pierwsze jego efekty widoczne są natychmiast po zakończeniu zabiegu. Jeszcze przed opuszczeniem salonu skóra wyraźnie rozświetla się i nabiera blasku, natomiast już w kilka dni później następuje lekkie złuszczenie naskórka oraz wyrównanie jego powierzchni, dzięki czemu zauważyć można także zredukowanie linii zmarszczek.

Jak pozbyć się zmian trądzikowych?

Występowanie zaskórników, przebarwień zapalnych, nadmierny łojotok czy rozszerzone pory to problemy dosyć powszechne i… bardzo często ignorowane, gdy tymczasem mogą prowadzić do nieprzyjemnych komplikacji, których każdy z pewnością chciałby uniknąć. Wiele osób zupełnie bezskutecznie stara się na własną rękę radzić sobie z niedoskonałościami skórnymi, a przecież wystarczyłoby kilka wizyt w gabinecie kosmetologicznym, aby w miarę szybko pozbyć się części utrapień związanych z pogarszającą się kondycją skóry.

Terapeutyczny zabieg dyniowy – kiedy będzie skuteczny?

Pojawienie się trądziku nie zawsze wiąże się z występowaniem stanu zapalnego, dlatego wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że może borykać się z tym problemem, a nawet jeśli zauważa pewne zmiany skórne, ignoruje je, bo nie są aż tak dokuczliwe. Tymczasem warto niekiedy sięgnąć po pomoc specjalisty, gdyż – jak się okazuje – walka ze zmianami trądzikowymi wcale nie musi być tak uporczywa. Owszem, wymaga najczęściej cierpliwości, jednak może pomóc ją wygrać na przykład terapeutyczny zabieg dyniowy. To całoroczny zabieg, który ma na celu znormalizowanie pracy gruczołów łojowych oraz złagodzenie niekorzystnych zmian skórnych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo częstą przyczyną występowania problemów jest… nadmierne dbanie o higienę. Zbyt intensywne oczyszczanie skóry prowadzi do wzmożenia pracy gruczołów, w efekcie czego dochodzi do powstawania zaskórników i innych zmian. Bogaty w wiele witamin miąższ dyni hamuje ten proces i pozwala przywrócić skórze równowagę.

Zabieg dyniowy – zastosowanie

Ten rodzaj zabiegu dedykowany jest w zasadzie każdemu typowi skóry – od tłustej, przez mieszaną, na trądzikowej kończąc. Jego stosowanie wygładza cerę, wycisza niekorzystne zmiany, niweluje przebarwienia, a także nadaje skórze nowego blasku, zdecydowanie poprawiając jej wygląd. Zabieg dyniowy cieszy się sporym zainteresowaniem głównie ze względu na swój szeroki zakres działania, ale także dzięki swojej wysokiej skuteczności. Zaleca się stosowanie go w ośmiu seriach co dwa–trzy tygodnie.

Serdecznie Zapraszamy

☎ 662 641 997

Piła, ul. Orzeszkowej 10A / 1L

 

You are currently viewing Dermaquest – Dynia i Mango w akcji